YEŞİM SALKIM DELİ MİYİM GERÇEK MÜCEVHER İLE SOKAĞA ÇIKAYIM?

0
541
Şarkıcı Yeşim Salkım önceki gün Akmerkez Serafina Restaurant’tan çıkarken görüntülendi. Kısa bir süre önce kızı Gizem'i evlendiren Yeşim Salkım, düğünde eski eşi ile yaptığı dans ile ilgili sorulara “Düğüne Gizem’in babası Mustafa da geldi. Sağolsun her şey çok güzel oldu. Mustafa ile zaten daha öncede görüşüyorduk. Bizim aile bağlarımız çok iyidir, çünkü aile her şeyden daha önemlidir.“sözleri ile yanıt verdi.
Son günlerde magazin gündemini meşgul eden Seren Serengil hakkında verilen hapis cezası hakkında kendisine yöneltilen sorulara ayak üstü cevap vermekten kaçınan Salkım, “Çok samimi duygularımı söyleyeyim, ben bu konu hakkında daha önce de konuştum. Evet hepimiz zor zamanlar geçiriyoruz, ülkemiz zor zamanlar geçiriyor. Şuan savaşta olan Askerlerimiz var. Biraz daha dikkatli olmalıyız.” diyerek bu yöndeki soruları geçiştirdi.

Öte yandan boynundaki mücevherini çekmeye çalışan Gazeteciyi fark ederek “Gerçek değil, ben öyle gerçek mücevher takıp dışarıya çıkar mıyım? Aklımı mı yedim? Deli derler insana… “esprisini yapan Yeşim Salkım, daha sonra Akmerkez’den ayrıldı.

????????????????????????????????????