YEŞİLÇAM’IN YILDIZI DENİZ AKBULUT EVLENME TEKLİFİ ALDI.

0
424
Geçtiğimiz günlerde Onur Akay medya ödülleri gecesinde tanıştığı ve protokolde yan yana oturduğu 351 Dernek adına Rumeli Balkan Güçbirliği Trakya Bektaş-i Dernekleri Fedarasyonu Başkanı gazeteci yazar Recep Osman Erdoğandan ünlü Yeşilçam oyuncusu Deniz Akbuluta evlenme teklifinde bulundu.
Recep Osman Erdoğan, Deniz hanımı görür görmez aşık olduğunu ve onun gibi asil,kibar,nazik,pırıl pırıl bir kadın görmediğini ve hayran kaldığını, onunla evlenmek istediğini  söyledi.
Bu teklif karşısında çok duygulanan ve onur ödülü aldığı gecenin sonunda Deniz Akbulut ne diyeceğini  şaşırdı.Ödül töreninin sonunda Recep Osman Erdoğan beyle görüşme yapan ikili ertesi günü bunu kutlamak için Kumkapı Patara Restaurant’ta Deniz Akbulutun  kız kardeşi Sema Akbulutun sahnesini izlemeye gittiler.
Sahneye çıkan Sema Akbulut ise ablasını daha önce böyle mutlu olmadığını dile getirerek birbirinden güzel aşk şarkılarını söyledi.Sema Akbulutun sahne aldığı Patara Restaurant Anılar Tavernasında her cumartesi günleri program yaptığını söyleyen Sema Akbulut bütün hayranlarınıda Kumkapıya beklediğini dile getirdi.
Mutlu çift Sema Akbulut eşilğinde sahneye çıkarak saatlerce dans ederek gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.
Muharrem  ERDEMİR