ÜNLÜ VE BAŞARILI OYUNCU HAZAR ERGÜÇLÜ  FLORMAR’IN REKLAM YÜZÜ OLDU

0
1926
Cemiyet, magazin, moda, basın ve güzellik dünyası, Flormar için bir araya geldi. Flormar’ın yepyeni eyeliner’ı Roll’n Go’nun lansmanı için düzenlenen davet reklam yüzü Hazar Ergüçlü’nün katılımı ile The Sofa Otel’de gerçekleşti.  

 

 

 

Canlandırdığı karakterlerle her defasında başarılı performanslar sergileyerek ödüllere layık görülen, sinema ve dizi dünyasının sevilen oyuncusu Hazar Ergüçlü, karakteristik güzelliği ve kadınlara ilham veren duruşu ile marka yüzü olduğu Flormar’ın yeni eyeliner’ı Roll’N Go’nun lansmanına katıldı.

Her detayın düşünüldüğü bu özel davete Yasemin Özilhan, Demet Şener, Ayşe Kucuroğlu, Milka Karaağaçlı, Elif Gönlüm, Özge Peker, Esra Oflaz Güvenkaya, Ece Vahapoğlu, Burcu Ziyal, Ayşe Özyılmazel, Gönül Madra, Burcu Ziyal, Arzu Kunt, Berrin Okçu, İpek Toplusoy, Burcu Şendir, Günsel Ülkü, Meltem Demir gibi isimler başta olmak üzere cemiyet, magazin, moda, basın ve güzellik dünyasının birbirinden önemli simaları katıldı. Hazar Ergüçlü’nün başrolünde olduğu ve kadınlara hayata dair ilham veren “Biz İstersek Yaparız” reklam filmi de bu davette ilk defa görücüye çıktı. Reklam filminin gösterimi ardından, dünyaca ünlü güzellik markası Flormar icra kurulu üyesi ve pazarlama direktörü Can Dilek Roll’n Go ile ilgili şöyle konuştu:  “Roll’N Go için açıkçası çok uzun zamandır, özenle çalışıyoruz. Roll’N Go alanında fark yaratan çok özel bir eyeliner; gerek performansı, gerek tanıtımı için yaptığımız çalışmalarla bizleri oldukça gururlandıran yeni kahramanımızı sizlerle paylaşıyor olmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”