Sedef Ergin Yaş olarak ben büyük ve estetiksizim

0
326
Bir avmde renkli tarzı ve makyajsız haliyle objektiflere takılan sedef ergin tarzım kendime has herkeste olan şeyleri giymeyi sevmiyorum o yüzden alışveriş benim için çok yorucu ama keyifli oluyor.

Bir avmde renkli tarzı ve makyajsız haliyle objektiflere takılan sedef ergin tarzım kendime has herkeste olan şeyleri giymeyi sevmiyorum o yüzden alışveriş benim için çok yorucu ama keyifli oluyor. kendisine çantanız çok kıymetli olmalı espirisini şakaya çevirip yok orijinal bir şey değil hoşuma gitmişti bi konser sırasında almıştım dedi.

 

İçinde ki paraların görünmesine ise kıroyuz ama para bizde espirisi yaptı. Yaz festivallerinde ki konserleri için alışverişe çıktığını söyleyen yeni şarkı ve yeni bir tv programı hazırlığı içinde olduğunu söyledi. Aleyna tilkiye benzetilmesinin sorulmasının üstüne ben yaş olarak ben büyüğüm ve estetiksizim o da öyle olduğunu iddia ediyor ancak bunu bilemem bi benzerlik varsa o bana benziyordur o ayrı ama bence güzel dinamik ve çok Çalışkan’ bir kız benzerlik yakıştırmaları beni rahatsız etmiyor başarılı insanlara benzetilmek güzel şeklinde konuştu.