SEDA ÜREN YENİ YAŞINA DUYGU DOLU ANLARLA GİRDİ

0
514
Nişantaşı'nda açtığı mağaza ile iş dünyasına adım atan ünlü şarkıcı Seda Üren, yeni yaşına sürpriz bir parti ile girdi. Seda Üren, eşi Ercüment Nefesoğlu tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü partisinde duygu dolu anlar yaşadı. Ünlü sanatçının eşi tarafından Deniz Event'e hazırlatılan özel dekoru ve doğum günü pastasını görünce gözleri dolan Üren, eşi tarafından öpücüklere boğuldu.

Nişantaşı’nda açtığı mağaza ile iş dünyasına adım atan ünlü şarkıcı Seda Üren, yeni yaşına sürpriz bir parti ile girdi. Seda Üren, eşi Ercüment Nefesoğlu tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü partisinde duygu dolu anlar yaşadı. Ünlü sanatçının eşi tarafından Deniz Event’e hazırlatılan özel dekoru ve doğum günü pastasını görünce gözleri dolan Üren, eşi tarafından öpücüklere boğuldu.
Seda Üren, basın mensuplarına kısa bir açıklama yaparak 35 yaşına girdiğini ve böylesine güzel bir sürprizle karşılaştığı için son derece mutlu olduğunu dile getirdi. Çiçeği burnunda iş kadını Seda Üren, ”Eşimin sürprizlerine alışığım ancak bu seferki çok başka oldu. Şuan kendimi prensesler gibi hissediyorum. Çekinmeden söyleyeceğim 35 yaşına girdim. Rabbime çok şükür ediyorum.” dedikten sonra eşi ile birlikte objektiflere poz verdi. Fotoğraf çekimi sırasında da Seda Üren’i öpücüklere boğan Ercüment Nefesoğlu ”Dünyanın en tatlı varlıkları olan evlatlarımın annesine ne yapsam azdır. İnşallah bu ömrü hep birlikte, neşe ve saadet ile geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.