ONUN MODASI BAŞKA

0
1619
Kanal 7 ekranlarının fenomen günlük dizi filminde, başrol karakteri Elif’e hayat veren İsabella Damla Düvenilir, 4. sezonda da yapımı sırtlıyor.

 

8 yaşındaki küçük yıldız oyunculuk yeteneği yanında okulundaki başarısı ve becerileriyle dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. 40 ülkeye satılan Elif isimli günlük dizi ile milyonlarca hayrana kavuşan İsabella Damla Güvenilir, tam bir Walt Disney takipçisi.

Sevdiği karakterleri kendine örnek alan İsabella Damla Güvenilir, ağırbaşlı olmaktan çok cesur bir karakter olan bazen düşünmeden hareket eden, ama aynı zamanda görüp görebileceğiniz en iyimser ve en şefkatli insan olan Anna karakterinin de kıyafetlerini tercih ediyor. Katıldığı bir davette Walt Disney dünyasının Anna karakterinin bir kıyafetini giyerek katılan İsabella Damla Güvenilir, tüm davetlilerin ilgisini çekmeyi de başardı. Kendi modasını Walt Disney dünyasından aldığı örneklerle belirleyen İsabella Damla Güvenilir, meziyetleri yanında yaşını yaşayabilen ender çocuk yıldızlardan biri olmayı başardı.