İZMİR SALSA KUPASI ‘EN BAŞARILI AVM ETKİNLİĞİ’ SEÇİLDİ

0
476
Düzenlediği etkinliklerle alışverişi keyifli hale getiren, Ece Türkiye tarafından yönetilen,İzmir'in yaşam merkezi MaviBahçe ödüle doymuyor. 
Banu Noyan organizasyonuyla düzenlenen İzmir Salsa Kupası etkinliği, eğlence ve etkinlik Oscar’ı “Shining Star Awards’ 2018 Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülleri’nde “En Başarılı AVM Etkinliği” ödülüne layık görüldü.
SEKTÖRÜN EN ÖNEMLİ İSİMLERİ SEÇTİ
Sektörün en önemli isimlerinden oluşan büyük jürinin seçtiği ‘MaviBahçe İzmir Salsa Kupası etkinliği, zorlu rakiplerini geride bırakarak ödülün sahibi oldu.
Eğlence ve etkinlik sektörü için en prestijli ödülü kabul edilen Shining Star Awards’ 2018 Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülü’nün sahibi olan MaviBahçe, İzmir Salsa Kupası, İzmirliler’in uzun süre hafızalarından silinmeyecek görkemli bir şova sahne oldu.
2 BİN KİŞİ PİSTE İNDİ
Eğlence Oscar’ının sahibi olan etkinlikte muhteşem bir görsel şölen yaşandı. Profesyonel dansçılar, sergiledikleri şovlarla MaviBahçe ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı.
Dünya şampiyonalarını aratmayan İzmir Salsa Kupası’nı 2 bin kişi izledi.
Salsa dansçıların görkemli şovları ve estetik dansları MaviBahçe ziyaretçilerini yerinde tutamadı.
7’DEN 70’E HERKES EĞLENDİ
7’den 70’e herkes büyük bir coşku yaşadı. Yarışmanın ardından izleyiciler piste çıktı ve profesyonel salsa dansçılarıyla dans etti.
Etkinlik, İzmirliler’in unutamayacakları bir eğlenceye sahne oldu. Finalde ise dans şovlarıyla adından söz ettiren sanatçı Nez sahneye çıkarak yarışmaya renk kattı.
izmir Salsa Kupası’nın sunuculuğunu dans eğitmeni Aytunç Bentürk üstlendi.


MAVİBAHÇE MİSAFERLERİ TEŞEKKÜR ETTİ
Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nu tarafından düzenlenen İzmir Salsa Kupası’na salsa dansçısı 54 çift katıldı. Yarışmanın artistik jürisinde ünlü balet Tan Sağtürk, şarkıcı Nez, organizatör Banu Noyan, Mavibahçe Müdürü Ali Vedat Özeren ve İzmir’in ünlü dans hocası Ogün Yıldırım yer aldı. Tamamen profesyonel bir ekibin yer aldığı yarışmada teknik değerlendirmeyi Türkiye Dans Sporları Federasyonu hakemleri gerçekleştirdi.