Büyük Kulüp seçimleri 10 Mart’ta!

0
919
Türkiye’nin en önemli ve en eski sosyal topluluklarından biri olan “Cercle D’Orient” Büyük Kulüp Derneği’nde yine seçim heyecanı yaşanıyor.

Başkanlık seçimi ve yeni yönetim organlarının belirleneceği seçim, 10 Mart Cumartesi günü saat 14.00’de derneğin Çiftehavuzlar’daki merkezinde başlayacak. Şayet çoğunluk sağlanamaz ise 17 Mart 2018’de yapılacak. Genel kurulun gündem maddeleri arasında, derneğe büyük hizmetleri dokunan eski başkan Metin Baylav ile İnal Aydınoğlu’na verilen kulüpten çıkarılma cezaları için de oylama yapılması yer alıyor.

TEVFİK ALTINOK VE GÜNDÜZ KAPTANOĞLU ARASINDA…

Başkanlık seçiminde iki güçlü listenin yarışacağı ve büyük çekişmeye sahne olacağı öngörülüyor. Mevcut başkan Gündüz Kaptanoğlu’na karşı eski hazine müsteşarlarımızdan Tevfik Altınok’un yarışacağı listelerde ilginç isimler yer alıyor.

 

ÜNLÜ KENTBİLİMCİ AHMET VEFİK ALP LİSTEDE…

Büyük Kulüp tarihinde önemli bir yeri olan Tevfik Altınok’un listesinde, kulübün en eski üyeleri arasında yer alan ünlü kentbilimci Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp de yer alıyor. Üyeler arasında yapmış olduğumuz mini bir araştırmaya göre; kulübe yönelik yapılan en çok şikayet konuları arasında vizyon darlığı, ulusal ve uluslararası alanlarda gerektiği kadar temsil edilmemesi ve fiyatların pahalı olması geliyor.

Büyük Kulüp Ahmet Vefik Alp