Aşkın Nur Yengi defile mankeni gibi…

0
477
Aşkın Nur Yengi Girne Rocks Hotel’de verdiği konserde adeta coştu. Hayranları ile dans ederek yerinde duramayan sanatçı şarkıları ile hop oturtup hop kaldırdı. Giydiği güllü dallı kıyafet ile zümrüt yeşili kıyafeti ve yeşil küpeleriyle de dikkat çekti. Aşkın Nur Yengi Kıbrıs’ta defileye çakmış manken gibiydi.

Uzun yıllardır verdiği her konserde enerjisini ortaya koyan Aşkın Nur Yengi  hafta sonu konser vermek için Kıbrıs’taydı. Girne Rocks Hotel’de sahneye çıkan ünlü sanatçı tabir yerindeyse adeta fırtına gibi esti. Yüksek bir enerjiye sahip olan Aşkın Nur Yengi sahnede yerinde duramıyor.

Hayranları ile şarkılar söyleyen sanatçı onlarla dans ederken keyifli dakikalar yaşıyor. Bir hayranının dans teklifini geri çevirmeyen sanatçı dakikalarca dans etti. Oldukça keyifli olan Aşkın giydiği kıyafetlerle adeta mankenlik yaptı.

Sanatçı iki kıyafet giydi ve güllü dallı elbisesi ile göğüs dekolteli zümrüt yeşili kıyafetleriyle dikkat çekti. Gülşah Saraçoğlu imzası taşıyan çiçek desenli kıyafeti ve zümrüt rengi kıyafetine uygun takılar da takan sanatçı sahnede gösterdiği enerjik performansı ile tam not aldı. Aşkın Kıbrıs’ta hem şarkı söyledi hem de mankenlik yaptı…